LETA12 дек.

"Ryanair" vasaras sezonā piedāvās lidojumus no Rīgas uz Venēciju

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība "Ryanair" vasaras sezonā piedāvās lidojumus no Rīgas uz Venēcijas Trevizo lidostu, teikts kompānijas publiskotajā paziņojumā.

"Ryanair" lidojumus attiecīgajā maršrutā plāno sākt 2021.gada 30.martā, nodrošinot lidojumus divas reizes nedēļā. Lidojumus attiecīgajā maršrutā aviokompānija plāno piedāvāt līdz 2021.gada oktobra beigām.

Pēc "Ryanair" mājaslapā publiskotās informācijas, vasaras sezonā, kas sāksies marta beigās un noslēgsies oktobra beigās, "Ryanair" piedāvās lidojumus arī uz Berlīni, Ķelni un Frankfurti-Hānu Vācijā, Vīni Austrijā un Maltu.

Savukārt šobrīd aviokompānija no Rīgas nodrošina lidojumus uz piecām lidostām Apvienotajā Karalistē, kā arī uz Dublinu Īrijā un Pafu, Kiprā.

Lidostas "Rīga" publiskotā informācija liecina, ka "Ryanair" 2020.gada 11 mēnešos pārvadājusi 17% no lidostā "Rīga" apkalpotajiem pasažieriem, ierindojoties otrajā vietā aiz Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic", kura šogad 11 mēnešos pārvadājusi 88,2% no kopējā pasažieru skaita.

Starptautiskā lidosta "Rīga" ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.