LETA15 сент.

Policija Valkā aiztur trīs vīriešus par mobilo telefonu un naudas laupīšanu

Policija Valkā vakar aizturējusi trīs vīriešus par mobilo telefonu un naudas laupīšanu informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Vakar plkst.20.55 Valkā uz ielas trīs personas, būdamas alkohola reibumā, pielietojot fizisku spēku un nodarot miesas bojājumus, nolaupīja vairākiem vīriešiem mobilos telefonus un naudu.

VP Valkas iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljonu dažu stundu laikā aizturēja trīs vīriešus - 1997.gadā un 2000.gadā dzimušus. Agrāk šīs personas jau bija nonākušas policijas redzeslokā par mantiskiem noziedzīgiem nodarījumiem. Tuvākajā laikā tiesa lems par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajiem vīriešiem, stāstīja Vaskāne.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta 2.daļas - par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, piebilda Vaskāne.