LETA13 янв.

Policija sāka izglītojošu kampaņu "Neskrien kā traks!"

Valsts policija šodien plkst.11.30 informēja par izglītojošu kampaņu "Neskrien kā traks!".

Policija norāda, ka satiksmes negadījumu skaits vēl joprojām ir liels un pērn Latvijā reģistrēti 18 359 ceļu satiksmes negadījumi.

Lai informētu par jaunākajiem pētījuma datiem, kas saistīti ar autovadītāju uzvedību, veicot atkārtotus pārkāpumus ceļu satiksmē, un atklātu sociālo kampaņu "Neskrien kā traks!" policija šodien rīkos tiešsaistes preses konferenci.

Preses konferences laikā tiks prezentēts Valsts policijas nesen veiktais pētījums par pārgalvīgiem braucējiem un to raksturīgajām īpašībām. Tāpat konferences laikā tiks sniegts ieskats kampaņas aktivitātēs.

Preses konferencē piedalīsies Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis, Valsts policijas Prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics, psihoterapeits Artūrs Miksons, kā arī Drošas braukšanas skolas vadītājs Jānis Vanks.

Satiksmes drošības kampaņu "Neskrien kā traks!" organizē Valsts policija sadarbībā ar degvielas tirgotāju "Circle K Latvija", Ceļu satiksmes drošības direkciju un VSIA "Latvijas Valsts ceļi". Kampaņa tiek finansēta no Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja līdzekļiem.