LETA4 нояб.

Pēc meža zvēra ietriekšanās auto izraisa frontālo sadursmi ar trim cietušajiem

Pirmdien Jelgavas novada Vilces pagastā, automašīnā ietriecoties meža zvēram, transportlīdzeklis izraisījis frontālo sadursmi ar pretimbraucošu mašīnu un negadījumā traumas guva trīs cilvēki informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Sākotnējā informācija liecina, ka uz ceļa Dobele-Bauska kāda vīrieša vadītajā automašīnā "Plymouth Grand Voyager" no sāniem ietriecās meža zvērs. Spēcīgā trieciena rezultātā mašīna tika iesviesta pretējā braukšanas joslā, kur notika tās frontālā sadursme ar pretī braucošo "Audi A6".

Negadījuma rezultātā traumas guva trīs personas, no kurām divas tika nogādātas ārstniecības iestādē, bet viena no hospitalizācijas atteicās. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Divu cietušo atbrīvošanai no transportlīdzekļa bija nepieciešama Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta palīdzība. Glābēji cietušos nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, informēja dienestā. Tāpat notikuma vietā atvienoti automašīnu akumulatori, kā arī veikta brauktuves sakārtošana.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 13 cilvēki, to skaitā viens gājējs un divi velosipēdisti.

Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēti 82 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem deviņi bijuši ar cietušajiem, bet nevienā avārijā nav bojāgājušo. Visvairāk cietušo bijis avārijās Zemgalē, kur savainojušies seši cilvēki, un Latgalē - četri.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 33 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgalē - 19, bet Kurzemē, Vidzemē un Latgalē reģistrētas desmit avārijas katrā reģionā, liecina VP apkopotie dati.