
Vakar Latvijā reģistrēti 92 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 26 cilvēki informēja Valsts policija.
Otrdien 16 cilvēki cietuši avārijās Rīgā un tās apkārtnē, astoņi - divās avārijās Latgalē, bet pa vienam - Kurzemē un Zemgalē. Pieci no cietušajiem bija velosipēdisti, bet viens - gājējs.
Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi desmit autovadītājus: pa četriem - Kurzemē un Latgalē, bet divus - Rīgā un tās apkārtnē.
Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 166 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 38 autovadītāji, Zemgalē - 50, Vidzemē - 32, bet Kurzemē un Latgalē - pa 23 autovadītājiem. Rīgā divi šoferi sodīti par agresīvu braukšanu.
Kopumā policija vakar noformējusi 415 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.