LETA2 нояб.

"Novatours" Covid-19 slimniekiem piedāvā pārcelt lidojumus

Ņemot vērā ar Covid-19 inficēto skaita progresiju Latvijā un Eiropā, tūroperators "Novatours" piedāvā ceļotājiem bez maksas pārcelt plānoto ceļojumu, ja apstiprināts Covid-19 pozitīvs rezultāts informēja "Novatours" komunikācijas konsultante Ieva Sala.

Viņa informēja, ka iespēja ir spēkā līdz gada beigām. Ceļotājiem tiks nodrošināta iespēja vienu reizi mainīt iegādātā brauciena datumu, ilgumu un citus aspektus.

"Novatours" vadītājs Leonīds Močeņovs norādīja, ka tūroperatora mērķis ir sniegt iespējami vairāk drošības tiem ceļotājiem, kas savu atpūtu ierasti plāno savlaicīgi uz priekšu. Viņš sacīja, ka jaunais pakalpojums "Covid pauze" sniedz iespēju elastīgi koriģēt plānoto braucienu, ja klientam konstatēts pozitīvs Covid-19 tests. Šis pakalpojums ir pieejams bez maksas un ir spēkā visiem ceļojumiem, kas iegādāti līdz 31.decembrim.

Jaunais pakalpojums sniedz iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numuriņa tipu, ceļojuma virzienu, kā arī ceļojuma sezonu. Ceļotājiem šo iespēju var izmantot vismaz 24 stundas pirms plānotā lidojuma, iesniedzot tūroperatoram pozitīva testa rezultāta apliecinājumu. Šo dokumentu jāiesniedz ne vēlāk kā 24 stundas pēc tā izdošanas.

Šogad pakalpojums "Covid pauze" ir bez maksas pieejams visiem ceļotājiem, kas iegādājušies vai mainījuši atpūtas braucienu - pat, ja līdz plānotajam ceļojumam ir atlikušas mazāk nekā 28 dienas. Vienlaikus, visiem ceļotājiem, kas savus ceļojumus ir iegādājušies šī gada laikā, šis pakalpojums tiek automātiski piemērots, ceļotājiem nav jāveic nekādas darbības, lai šo pakalpojumu aktivizētu.

Savukārt no nākamā gada šis pakalpojums maksās 19 eiro personai. Pakalpojumu var iegādāties, rezervējot ceļojumu. Pakalpojumu ir jāiegādājas visiem līgumā minētajiem ceļotājiem.