LETA15 дек.

Noliktavas ēkas ugunsgrēkā Rīgā cietis cilvēks

Vakar noliktavas ēkas ugunsgrēkā Rīgā cietis cilvēks informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakar īsi pirms plkst.11 tika saņemts izsaukums Rīgā, kur dega divstāvu noliktavas tipa ēka. Notikuma vietā tika konstatēts, ka deg sadzīves mantas un ledusskapis nelielā platībā. Stundas laikā ugunsgrēks tika likvidēts.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās 30 cilvēki, bet viens cietušais tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem (NMPD).

Kā ziņots, ugunsgrēks vakar Rīgā izcēlās arī Brīvības ielā, autoservisa "AKS Serviss" angārā, un ugunsnelaimē gāja bojā viens un cieta divi cilvēki.

Ap plkst.11 ugunsdzēsēji devās uz izsaukumu Rīgā, kur dega vienstāva angāra tipa garāža pilnā platībā. Aizdegušās bija arī blakus esošās divas vieglās automašīnas. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks, bet divi cietušie tika nodoti NMPD mediķiem.

Kā norādīja autoservisa īpašnieks Kaspars Šimkus, bojā gājis viens no servisa automehāniķiem. Patlaban ugunsgrēka apstākļi "ir mīklaini", jo, pēc Šimkus teiktā, servisā netika glabāts tik liels degvielu apjoms, kas spētu izraisīt tāda veida uzliesmojumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 45 izsaukumus: 18 - uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 - uz glābšanas darbiem, bet četri izsaukumi bijuši maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji devās arī uz izsaukumiem, kur dega ēkas jumts, tvaika nosūcējs, šķelda katlu mājas telpā, kiosks, kādas neapdzīvotas ēkas gāzes apkures iekārta, malka, saimniecības ēka, divos gadījumos sodrēji dzīvojamo ēku dūmvados, atkritumi un piededzis ēdiens.