LETA11 нояб.

Mičerevskis apgalvo, ka Pūce viņam prasījis sagādāt Rīgas domes deputāta autostāvvietu caurlaidi

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP), no kura vadītās partijas "Latvijas Attīstībai" (LA) pagājušajā nedēļā izstājās Rīgas domes deputāts Māris Mičerevskis, prasījis Mičerevskim sagādāt viņam Rīgas domes deputāta autostāvvietu caurlaidi, Latvijas Televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" apgalvoja Mičerevskis.

Jau nākamajā dienā pēc Rīgas domes vēlēšanām Mičerevskis, kurš strādāja par Pūces kā ministra padomnieku komunikācijas jautājumos, no viņa esot saņēmis īsziņu: "Klausies, Tev būs viens uzdevums Rīgas domē no manis personisks! Tev būs tomēr tā auto "Rīgas satiksmes" caurlaide jāņem."

Mičerevskis Pūcem jautājis, vai caurlaide nepieciešama viņam, un ministrs atbildējis apstiprinoši, piebilstot, ka iepriekš "kādu laiku" izmantojis partijas biedra, Rīgas domes deputāta Andra Bačkura (LA), bet pēc tam - Rīgas domes pagaidu administrācijas pārstāvju sagādāto caurlaidi.

"Es vienkārši domāju, ka, ja arī šādās mazās lietās tiek izmantota politiskā ietekme, tad man bail iedomāties, kas notiek lielās lietās, piemēram, Rīgas domē, kur arī visu laiku tā kā tika tēlots, ka pagaidu administrācija netiek kontrolēta no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas. Ja jau no pagaidu administrācijas varēja dabūt šo caurlaidi, tad es domāju, ka tur ne tikai tādas vien lietas varēja tikt bīdītas cauri," pieļāva Mičerevskis.