ЛатвияLETA10 февр.

Lietu par vīrieša nāvējošu piekaušanu Krāslavā turpinās skatīt mēneša beigās

Daugavpils tiesa februāra beigās turpinās skatīt lietu pret trim jauniešiem, kas apsūdzēti par jauna vīrieša nāvējošu piekaušanu un draudu izteikšanu Krāslavā 2019.gadā informēja tiesas priekšsēdētāja palīdze Aiga Trokša-Traško.

Šodien lietā pārbaudīti rakstveida pierādījumi. Tāpat nopratināts liecinieks, kuram bija piemērota piespiedu atvešana uz tiesas sēdi.

Nākamā tiesas sēde, kā plānots, nozīmēta uz 26.februāra plkst.9.30.

Saistībā ar to, ka apsūdzētie ir nepilngadīgi, lietas iztiesāšana notiek slēgtās tiesas sēdēs. Lietu skata tiesnese Geļena Simoņuka.

Jau ziņots, ka 2019.gada 20.jūlijā visi trīs apsūdzētie aplenca cietušo pie kafejnīcas Krāslavā un ar rokām un kājām izdarīja sitienus pa cietušā seju, galvu un ķermeni. Pēc tam viņi atstāja cietušo bezpalīdzības stāvoklī un aizbēga no notikuma vietas. Viens no apsūdzētajiem, dodoties prom, izteica arī draudus cietušā draudzenei.

Policija izsaukumu uz kautiņu Krāslavas centrā, netālu no izklaides vietas, saņēma 20.jūlija naktī. Cietušo, 1990.gadā dzimušu vīrieti, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi nogādāja Daugavpils reģionālajā slimnīcā, kur gan neizdevās glābt viņa dzīvību.