LETA26 окт.

Liepājā un Vaiņodē pagājušajā nedēļā sadurti divi vīrieši

Liepājā un Vaiņodē pagājušajā nedēļā sadurti divi vīrieši informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Piektdien, 23.oktobrī, VP tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, kādā dzīvesvietā ticis sadurts vīrietis. Vīrietis ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē, savukārt VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo sāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 13.nodaļas, proti, par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību. Patlaban turpinās izmeklēšana, sacīja policijas pārstāve.

Savukārt 25.oktobrī VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Vaiņodē, kādā dzīvesvietā ir sadurts vīrietis.

Pēc Šeršņovas teiktā, VP amatpersonas par notikušo sāka kriminālprocesu un sākotnējā informācija liecina par to, ka alkohola koplietošanas laikā starp personām izcēlās konflikts, kā rezultātā cietušajam tika nodarīti miesas bojājumi. Vīrietis tika nogādāts medicīnas iestādē, savukārt likumsargi notikuma vietā aizturēja personu, kura iepriekš nonākusi redzeslokā par citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu sāktajā kriminālprocesā pēc Krimināllikuma 126.panta 1.daļas - par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, skaidroja policijas pārstāve.