LETA24 нояб.

Kurzemē personu apsūdz par nelikumībām ar cigaretēm un aizliegtas noklausīšanās ierīces glabāšanu

Prokuratūra nodevusi Kurzemes rajona tiesai Kuldīgā krimināllietu, kurā kāda persona apsūdzēta par nelikumīgām darbībām ar tabakas izstrādājumiem un alkoholu, kā arī par aizliegtas noklausīšanās ierīces glabāšanu.

Apsūdzētā persona saukta pie kriminālatbildības par to, ka nelikumīgi uzglabāja, pārvietoja un mēģināja realizēt tabakas izstrādājumus lielā apmērā. Tāpat persona glabāja un pārvietoja nelikumīgus alkoholiskos dzērienus lielā apmērā, kā arī mēģināja realizēt nelikumīgus alkoholiskos dzērienus lielā apmērā informēja prokuratūras preses pārstāve Una Rēķe.

Apsūdzētās personas nelikumīgo darbību rezultātā kopējais valstij radītais materiālais kaitējums ir 546 585 eiro.

Bez tam apsūdzētais saukts pie kriminālatbildības arī par to, ka pārkāpis sevišķā veidā veicamiem operatīvās darbības pasākumiem radītu iekārtu aprites aizliegumu - persona glabājusi Globālo mobilo sakaru sistēmas (GSM) noklausīšanās ierīci, kas primāri paredzēta audioinformācijas ieguvei slēptā veidā.

Krimināllieta tiks izskatīta Kurzemes rajona tiesā Kuldīgā 2021.gada 13.janvārī. Tiesas kalendārs liecina, ka lietā apsūdzētais ir Elans Markovs.