ШоубизнесLETA20 дек.

Koncertzālē "Palladium" uzstāsies triphopa kustības aizsācējs "Tricky"

Nākamā gada 22.septembrī koncertzālē "Palladium" uzstāsies Bristoles triphopa kustības aizsācējs "Tricky", popularizējot jaunāko albumu "Fall to Pieces" informēja "Positivus Press".

Pēc "Positivus Press" paustā, mākslinieks atpazīstamību izpelnījies Bristoles hiphopa kopienā jau deviņdesmitajos gados, kad tika dibināta grupa "Massive Attack". Viņš piedalījās apvienības 1991.gada albuma tapšanā "Blue Lines".

Pēc dažiem gadiem "Tricky" kā grupas "Massive Attack" dalībnieks izvēlējās pievērsties solokarjerai. Tās laikā "Tricky" sadarbojies ar tādiem plaši pazīstamiem un atzītiem mūziķiem. Mākslinieks ir izdevis 14 studijas albumus, visā pasaulē pārdodot vairāk nekā divus miljonus eksemplāru. Pirmais mākslinieka izdotais albums "Maxinquaye" tiek uzskatīts par vienu no trim nozīmīgākajiem ierakstiem triphopa žanrā, skaidroja "Positivus Press".

"Tricky" Latvijā pirmo reizi viesojās 2014.gada vasarā, "Positivus" festivālā, kā arī sniedzis koncertu intīmākā gaisotnē koncertzālē "Palladium" 2016.gadā.

Biļetes uz gaidāmo mākslinieka koncertu "Biļešu servisa" tīklā pieejamas no 18.decembra plkst.10, norādīja "Positivus Press".