LETA7 нояб.

Jātniekiem nākamās sacensības varētu būt vien āra sezonā

Jātniekiem nākamās sacensības varētu būt vien āra sezonā, sarunā minēja Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) ģenerālsekretāre Kristīne Lisovska.

Novembra un decembra kalendārā bija ieplānotas LJF rudens sacensības konkūrā, klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē, LJF rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē, kā arī Ziemassvētku kauss.

Otrdien valdība ārkārtas sēdē nolēma līdz 13.novembrim pagarināt aizliegumu rīkot sporta pasākumus un grupu treniņus iekštelpās. Piektdien, lemjot par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā Covid-19 izplatības dēļ, valdība varētu vērtēt priekšlikumus apturēt visus organizētos publiskos pasākumus un visas sporta sacensības.

Attiecībā uz sportu tiek piedāvāts vērtēt, vai nepieciešams aizliegt visus sporta pasākumus - sacensības un sporta spēles. Savukārt sporta treniņi būtu pieļaujami tikai ārtelpās, vienā treniņgrupā vienlaikus pulcējoties ne vairāk kā desmit personām. Tāpat treniņi varētu turpināties individuāli vai attālināti.