ЛатвияLETA7 июн.

Izstrādāta Baltijas valstīm paredzēta "IKEA" lietotne

"IKEA Latvija" izstrādājusi Baltijas valstīm paredzētu lietotni, kas strādās kā personalizēts digitālās iepirkšanās rīks pavēstīja "IKEA" pārstāvji.

Lietotne aptver vairākus iepirkšanās posmus. Pēc "IKEA" pārstāvju paustā, lietotne noderēs iepērkoties gan tiešsaistē, gan fiziskajā veikalā. Atrodoties veikalā, varēs izmantot tādas papildu funkcijas kā, piemēram, navigācija veikalā, preču pieejamības pārbaude reāllaikā un citas iespējas. Lietotāji varēs izmantot arī lietotnē pieejamos digitālos mēbeļu plānotājus, lai izveidotu mājoklim pielāgotus risinājumus.

Tāpat lietotnē būs pieejamas citas iespējas un turpmāko mēnešu laikā tās plānots papildināt.

""IKEA" lietotne, kas izstrādāta speciāli Baltijas valstīm, ir vēl viens solis tālāk mūsu digitālajā attīstībā. Lietotnes mērķis ir pilnveidot iepirkšanās pieredzi, kā arī padarīt "IKEA" pieejamāku, izmantojot viedtālruni," norādīja "IKEA" Latvijas veikala vadītājs Pēteris Grīnbergs.

Lietotne latviešu, angļu un krievu valodā ir pieejama "GooglePlay" un "AppStore".

Informāciju par investīcijām lietotnes izveidē kompānijā nesniedza.

Jau vēstīts, ka 2018.gada 30.augustā Rīgā tika atklāts "IKEA" veikals. Rīgas "IKEA" veikala platība ir 34 500 kvadrātmetru, bet veikala teritorija kopumā aizņem 10 hektāru. Kopējie ieguldījumi "IKEA" veikala izveidē Latvijā bija vairāk nekā 50 miljoni eiro.

"IKEA" franšīzes ņēmējs Latvijā ir "Paul Mason Properties". "Paul Mason Properties" vienīgā īpašniece ir Nīderlandes "FE Corporation B.V. Netherlands". Kompānija "IKEA" izveidota 1943.gadā.