LETA2 нояб.

Iereibis vīrietis bez tiesībām nozog auto un pēc avārijas uzbrūk policistam

Svētdien policijas darbinieki Jaunpilī aizturēja vīrieti, kurš dažu stundu laikā izdarījis vairākus pārkāpumus - nozadzis automašīnu, sēdies pie auto stūres alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, kā arī uzbrucis policistam - informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Aizvadītās nedēļas nogalē VP Tukuma iecirknī saņemts iesniegums, ka Kandavas novada Kandavas pagastā no mājas pagalma nozagta automašīna "Ford Focus", kurā atradās figūrzāģis "Dedra", ripzāģis "Dedra" un celtniecības mikseris "Bosch". Transportlīdzekļa īpašniekam tika nodarīti materiālie zaudējumi 1056 eiro apmērā.

Tajā pašā dienā policisti saņēma informāciju par ceļu satiksmes negadījumu Jaunpilī uz ceļa Jaunpils - Mazbites, kur kāda automašīna ir nobraukusi no ceļa braucamās daļas un apgāzusies. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka negadījumā iesaistītā automašīna, kurai bija noņemti valsts reģistrācijas numuri, ir tā pati, kas izsludināta meklēšanā. Automašīnā vairs neatradās figūrzāģis un ripzāģis.

Notikuma vietā aizturēts automašīnas vadītājs, 1999.gadā dzimis vīrietis, kurš bija sēdies pie stūres alkohola reibumā, kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa braukšanas tiesībām. Vīrietis bijis vairāk nekā divu promiļu reibumā.

Pēc aizturēšanas vīrietis uzbruka policistam, proti, izteica draudus fiziski izrēķināties, centās iespert un izrauties, kā arī iesita ar dūri.

VP pret vīrieti ir sākusi trīs kriminālprocesus un vienu administratīvā pārkāpuma procesu.