ЛатвияLETA15 мар.

Diennakts laikā policisti pieķēruši septiņus dzērājšoferus

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti septiņi autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un divi, kuri transportlīdzekli vadīja, būdami lietojuši narkotiskās vielas.

Rīgas reģionā diennakts laikā apturēts viens dzērājšofers un viens narkotikas lietojušais autovadītājs, Vidzemē pie stūres alkohola reibumā pieķerti divi šoferi, Kurzemē divi dzērājšoferi un viens narkotikas lietojušais autovadītājs, bet Latgalē divi autovadītāji bija sēdušies pie stūres alkohola reibumā.

Pagājušās nedēļas pēdējā dienā uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 279 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet trīs - par agresīvu braukšanu.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 577 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

Kā ziņots, diennakts laikā uz valsts autoceļiem reģistrēti 38 satiksmes negadījumi, tajos cietuši trīs cilvēki, bet bojāgājušo nav, liecina VP apkopotie dati.