ЛатвияLETA24 мар.

Diennakts laikā policisti pieķēruši deviņus dzērājšoferus

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti deviņi autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un trīs, kuri transportlīdzekli vadīja, būdami lietojuši narkotiskās vielas.

Rīgas reģionā diennakts laikā apturēti trīs dzērājšoferi un divi narkotikas lietojuši autovadītāji, Zemgalē pie stūres alkohola reibumā pieķerti trīs šoferi un viens narkotikas lietojis autovadītājs, bet Vidzemē, Kurzemē un Latgalē aizturēts katrā pa vienam autovadītājam, kuri bija sēdušies pie stūres alkohola reibumā.

Pagājušās nedēļas pēdējā dienā uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 206 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet viens - par agresīvu braukšanu.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 486 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

Kā ziņots, diennakts laikā uz valsts autoceļiem reģistrēti 82 satiksmes negadījumi, tajos cietuši septiņi cilvēki, bet bojāgājušo nav, liecina VP apkopotie dati.