ЛатвияLETA3 февр.

Avārijā Inčukalna novadā gājis bojā gājējs

Vakar Latvijā reģistrēti 69 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl septiņi cilvēki informēja Valsts policija.

Vakar ap plkst.7 Inčukalna novadā, uz Vidzemes šosejas, automašīnas "Toyota" vadītājs uzbraucis gājējam, kurš no gūtajām traumām mira notikuma vietā. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Otrdien satiksmes negadījumos Rīgas apkārtnē cieta četri cilvēki, Vidzemē - divi, bet Latgalē - viens cilvēks. No cietušajiem trīs bija gājēji, bet divi - velosipēdisti, kuri abi iekļuva negadījumos galvaspilsētā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi astoņus autovadītājus: sešus - Rīgas reģionā, bet pa vienam - Latgalē un Vidzemē. Rīgā ticis aizturēts arī kāds autovadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 112 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 54 autovadītāji, Kurzemē - 25, Zemgalē - 15, bet Latgalē un Vidzemē - pa deviņiem. Seši autovadītāji dažādos novados sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 335 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.