LETA09 декабря 2020

Argentīna zaudē vēl vienu futbola izcilnieku - miris treneris Sabelja

Divas nedēļas pēc leģendārā futbolista Djego Maradonas nāves aizsaulē 66 gadu vecumā devies arī futbola speciālists Alehandro Sabelja, kurš pirms sešiem gadiem izlasi aizveda līdz Pasaules kausa finālam.

Sēru vēstis otrdien paziņoja Argentīnas Futbola asociācija (AFA).

"Šodien esam zaudējuši lielisku spēlētāju, treneri un labu personu - džentlmeni," teikts AFA paziņojumā.

Vietējie mediji ziņo, ka speciālists pēdējās divas nedēļas pavadījis kādā klīnikā Buenosairesā, kur ārstējis sirds, nieru un elpceļu problēmas.

2014.gadā Sabeljam ar Argentīnas izlasi izdevās sasniegt Pasaules kausa finālu, kurā ar 0:1 nācās atzīt Vācijas pārākumu.

"Alehandro bija lieliska personība, kā arī liels profesionālis, kurš atstājis pēdu manā karjerā. No viņa es iemācījos patiesi daudz," savā "Instagram" kontā ierakstu publicēja slavenais Lionels Mesi.

Spēlētāja karjeras laikā Sabelja spēlēja Anglijas komandās Šefīldas "United" un Līdsas "United". Vēlāk viņš atgriezās dzimtenē, lai pārstāvētu vietējo "Estudiantes de la Plata". Tāpat viņš spēlējis arī Brazīlijas komandā Portualegri "Gremio".

2009.gadā viņš kļuva "Estudiantes de la Plata" galveno treneri un izcīnīja uzvaru "Libertadores" kausa izcīņā. Divus gadus vēlāk viņš pārņēma Argentīnas izlases stūri.

Написать комментарий