ЛатвияLETA2 июн.

Aizdomās par smagu miesas bojājumu nodarīšanu sievietei Jelgavā apcietināts vīrietis

Aizvadītajā nedēļā aizdomās par smagu miesas bojājumu nodarīšanu sievietei Jelgavā apcietināts vīrietis informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Ceturtdien, 27.maijā, kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā, Jelgavā, tika atrasta 1980.gadā dzimusi sieviete, kurai bija nodarīti smagi miesas bojājumi. Sieviete bijusi bezsamaņā.

Likumsargi, veicot operatīvos un procesuālos pasākumus, tajā pašā vakarā aizturēja 1970.gadā dzimušu vīrieti. Viņam nākamajā dienā - 28.maijā - tika piemērots aizdomās turētās personas statuss un piemērots stingrākais drošības līdzeklis - apcietinājums.

Policijā skaidroja, ka personas ir savstarpēji pazīstamas un jau iepriekš policijas redzeslokā nonākušas par savstarpējām konfliktsituācijām.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 125.panta pirmo daļu, proti, par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.