ЛатвияLETA16 февр.

"airBaltic" šonedēļ nodrošinās lidojumus no Rīgas uz 14 galamērķiem

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" šonedēļ plāno veikt lidojumus no Rīgas uz 14 dažādiem galamērķiem informēja "airBaltic" pārstāvji.

"airBaltic" šonedēļ plāno veikt tiešos lidojumus no Rīgas uz Amsterdamu, Berlīni, Kopenhāgenu, Diseldorfu, Frankfurti, Milānu, Minheni, Oslo, Palangu, Parīzi, Stokholmu, Tallinu, Viļņu un Cīrihi.

"Lielai daļai cilvēku, kuriem nepieciešams ceļot īpašu iemeslu dēļ, aviācija ir drošākais transporta veids. Mūsu saistības pret Baltijas tirgu nozīmē, ka joprojām veicam lidojumus nozīmīgākajos maršrutos, lai arī pasažieru pieprasījums ir zems," pauda "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss.

Jau ziņots, ka "airBaltic" šogad janvārī pārvadāja 44 400 pasažieru, kas ir par 86% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn. Lidsabiedrība šogad janvārī veica 900 lidojumu, kas ir par 80% mazāk nekā pērn janvārī.

"airBaltic" pagājušajā gadā pārvadāja 1,34 miljonus pasažieru, kas ir par 73% mazāk nekā 2019.gadā.

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību "airBaltic" kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - 3,86%.