ЛатвияLETA17 мая

"airBaltic" aicina darbā 30 mehāniķus un 20 studentus-mehāniķus

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" sākusi 30 mehāniķu un 20 studentu-mehāniķu atlasi darbam ar tās "Airbus A220-300" lidmašīnu floti informēja kompānijā.

Lidsabiedrības pārstāvji norādīja, ka "airBaltic" līdz 2023.gadam paredz nodrošināt 150 jaunu darbavietu tehniskajam personālam.

Interesenti aicināti pievienoties tiešsaistes semināram ceturtdien, 20.maijā, kurā plašāk tiks skaidrotas darba iespējas "airBaltic", aviācijas tehniķu darba ikdiena, kā arī būs iespēja uzdot jautājumus.

Uzņēmums piedāvā darba iespējas gan interesentiem ar aviācijas izglītību, gan bez tās. "airBaltic" nodrošina gan pilnu, gan daļēju mācību kursu mehāniķiem, kas nepieciešams, lai iegūtu tehniķa kvalifikāciju pēc iespējas ātrāk.

Ja ziņots, ka "airBaltic" koncerns pērn strādāja ar 142,6 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 72% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna zaudējumi pieauga 29 reizes un sasniedza 264,6 miljonus eiro. "airBaltic" grupā ietilpst mātessabiedrība "Air Baltic Corporation" un meitasuzņēmumi SIA "Baltijas kravu centrs", AS "Aviation Crew Resources", SIA "Air Baltic Training" un SIA "Loyalty Services".

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību "airBaltic" kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - 3,86%.