Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši deviņi cilvēki, no tiem četri bija gājēji.
Rīgā cietuši trīs cilvēki, Kurzemē četri, no tiem divi bija gājēji, bet Vidzemē un Zemgalē ceļu satiksmes negadījumos cietuši katrā pa vienam gājējām.
Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēti 111 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem deviņi bijuši ar cietušajiem, bet nevienā avārijā nav bojāgājušo.
Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 72 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgalē - 11, Vidzemē - seši, Kurzemē - 10, bet Latgalē 12 ceļu satiksmes negadījumi, liecina VP apkopotie dati.









Uzmanību! Komentārus publicē lasītāji. Paustie viedokļi var nesakrist ar redakcijas nostāju. Latvijas Ziņas neatbild par lasītāju viedokļu saturu un lūdz autorus ievērot morāles normas, nekurināt nacionālo un rasu naidu un izvairīties no rupjībām. Padomājiet, pirms izsakāties. Jūs atbildat par saviem vārdiem! Publicējot viedokli, jūs piekrītat noteikumiem! Šī lūguma ignorēšanas gadījumā Latvijas Ziņas patur tiesības liegt lietotājam iespēju atstāt komentārus.