Pirmajā šī gada svētdienā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā glābējsilītē atstāta piecas dienas veca meitenīte informēja slimnīcas pārstāve Dace Zaldāte-Rozentāle.
Mazulīte sver četrus kilogramus un ir 52 centimetrus gara. Ārsti pēc pirmajām apskatēm viņas veselības stāvokli raksturo kā labu.
Šis ir pirmais mazulis, kas šogad ir ielikts Bērnu slimnīcas glābējsilītē.
Jau ziņots, ka kopš 2009.gada Latvijā izveidotas astoņas glābējsilītes, kurās kopumā līdz šim atstāti 45 bērni. Glābējsilītes ir īpaša vieta, kur vecāki, dažādu apstākļu spiesti, var anonīmi atteikties no sava mazuļa. Pašlaik glābējsilītes ir Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Madonā, Rēzeknē, Daugavpilī un Jelgavā.





Uzmanību! Komentārus publicē lasītāji. Paustie viedokļi var nesakrist ar redakcijas nostāju. Latvijas Ziņas neatbild par lasītāju viedokļu saturu un lūdz autorus ievērot morāles normas, nekurināt nacionālo un rasu naidu un izvairīties no rupjībām. Padomājiet, pirms izsakāties. Jūs atbildat par saviem vārdiem! Publicējot viedokli, jūs piekrītat noteikumiem! Šī lūguma ignorēšanas gadījumā Latvijas Ziņas patur tiesības liegt lietotājam iespēju atstāt komentārus.